Przewodnik po naszej współpracy 24fk.pl

Wystawiają Państwo faktury sprzedaży przy wykorzystaniu programu, który otrzymują Państwo od nas bezpłatnie. Dzięki dostępu do interesujących Klienta informacji przez Internet – z każdego miejsca na świecie, o każdej porze dnia i nocy – za pomocą bezpiecznego połączenia szyfrowanego dzięki integracji z programem księgowym Comarch OPTIMA faktury są szybko i bezpieczne importowane drogą elektroniczną do Biura rachunkowego (dokumenty w trakcie przesyłania są szyfrowane).  
Istnieje również możliwość ustawienia elektronicznego importu faktur sprzedaży i dokumentów magazynowych z wielu innych programów magazynowo-sprzedażowych funkcjonujących w firmach.

Przesyłają Państwo na naszą skrzynkę E-mail skany pozostałych dokumentów księgowych (faktury kosztowe, wyciągi bankowe itd.), które my  wprowadzamy do programu księgowego. 

Po zakończeniu miesiąca wysyłają Państwo jedną paczkę z dokumentami z całego miesiąca. Istnieje także możliwość odbioru dokumentów przez naszego kuriera. Na podstawie otrzymanych oryginałów weryfikujemy wstępne księgowania i dokonujemy księgowań ostatecznych, które są podstawą do przygotowania deklaracji podatkowych.

Przesyłają Państwo na naszą skrzynkę E-mail skany pozostałych dokumentów księgowych (faktury kosztowe, wyciągi bankowe itd.), które my  wprowadzamy do programu księgowego. Po zakończeniu miesiąca wysyłają Państwo jedną paczkę z dokumentami z całego miesiąca. Istnieje także możliwość odbioru dokumentów przez naszego kuriera. Na podstawie otrzymanych oryginałów weryfikujemy wstępne księgowania i dokonujemy księgowań ostatecznych, które są podstawą do przygotowania deklaracji podatkowych.

Oferujemy także możliwość poszerzenia usługi o obsługę płatności. Polega ona n wprowadzaniu do programu bankowego wymagalnych przelewów publicznoprawnych Klienta. Zadaniem Państwa pozostaje jedynie zaakceptowanie przelewu w programie bankowym.