O nas

Biuro Rachunkowe 24FK profesjonalnie zajmuje się szeroko pojętym doradztwem gospodarczym na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Oferujemy outsourcing w takich obszarach jak finanse i rachunkowość, rekrutacja pracowników, kadry i płace czy BHP a więc wszędzie tam, gdzie są kluczowe kwestie dla Twojego biznesu. 

Oferujemy pomoc w zakresie organizacji działalności jednostek nowopowstających oraz już istniejących. Pomagamy zakładać spółki, zakładamy nowe spółki, a także posiadamy spółki gotowe do rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Obsługujemy każdy rodzaj aktywności zawodowej. Naszymi Klientami są zarówno małe firmy jednoosobowe, jak i duże spółki kapitałowe, kapitałowo-osobowe, spółki cywilne,  zatrudniające ponad 100 pracowników działające w przeróżnych branżach. Od firm handlowych, przez firmy budowlane, deweloperskie, po firmy usługowe, produkcyjne czy innowacyjne firmy informatyczne.

Naszymi klientami są firmy z Polski, o różnej formie prawnej , jak również dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa zagraniczne, które w Polsce utworzyły swój oddział. Posiadamy doświadczenie w zakresie tworzenia i obsługi podmiotów w specjalnych strefach ekonomicznych. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż. Praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do oczekiwań klientów. Firmom zagranicznym proponujemy również obsługę w językach obcych. Zdobyte podczas pracy doświadczenie pozwala zaproponować Państwu sprawdzone metody współpracy dlatego też warto nam powierzyć obsługę firmy. Każdy podmiot gospodarczy może liczyć na naszą fachową pomoc już na etapie zakładania firmy lub otwierania jej oddziału. Obsługujemy firmy z całej Polski.

Reprezentujemy Klientów przed Urzędami Skarbowymi i innymi instytucjami. Czynnie uczestniczymy w przeprowadzanych kontrolach.
 

Dobro i interesy naszych Klientów są naszym nadrzędnym celem.Wszyscy Klienci biura rachunkowego mogą liczyć na pełną dyskrecję, profesjonalizm i zaangażowanie, które ukazują się w indywidualnym i rzetelnym podejściu do każdej zleconej sprawy.

Dlatego też możemy Państwu zaproponować różne modele współpracy w zależności od potrzeb klientów:
tradycyjny modelu współpracy z biurem rachunkowym,
odbioru przez biuro rachunkowe dokumentów od klientów,
wymianę elektronicznych dokumentów z biurem rachunkowym,
dostęp do księgowości online

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu, a także spotkania z naszym przedstawicielem, podczas którego będzie można zapoznać się z szczegółową ofertą świadczonych usług, która zostanie dostosowana do Państwa potrzeb.